- PLATINUM RESIDENCE

PLATINUM RESIDENCE

Inwestycja to nowoczesne oblicze luksusowej przestrzeni do życia a także zwiedzania historycznego miasta jakim jest Kraków. Ekskluzywne apartamenty, wyjątkowy design, rewelacyjne położenie inwestycji łączą w sobie naturę z najnowszymi rozwiązaniami architektonicznymi. Położenie inwestycji w sąsiedztwie Ogrodu Botanicznego, Bulwarów Wiślanych, Kazimierza oraz niedalekiej odległości od Rynku stanowi potencjalne luksusowe rozwiązanie mieszkaniowe zarówno dla ludzi, którzy chcą tylko na kilka dni odwiedzić Kraków i mieć wszystko w zasięgu pieszym, wyższej kadry zarządzającej przyjeżdzającej do Krakowa na kilka miesięcy a także stałych mieszkańców chcących korzystać z uroków pięknego miasta jakim jest niewątpliwie Kraków.

Zamieszkaj w centrum Krakowa

W I etapie zrealizowany zostanie 3 kondygnacyjny budynek od ul. Żółkiewskiego nr 10 o 20 lokalach mieszkalnych o powierzchni od 29 do 60 mkw oraz 2 lokale użytkowe o powierzchni 135 i 194 mkw w parterze budynku. W podziemiu zlokalizowanych będzie 10 miejsc postojowych.


Prace porządkowe, przygotowawcze i zabezpieczające zostały już wykonane, rozpoczęcie prac budowlanych nastąpiło w styczniu 2024roku zaś ich zakończenie planowane jest w połowie 2025 roku.
Zapytania o ceny mieszkań prosimy kierować na adres mailowy biura sprzedaży: biuro@orioninvestment.pl


Wyszukaj mieszkanie


Piętro
Ilość pokoi
Powierzchnia
Cena
dostępne
Szukaj
Wyniki wyszukiwania:

Numer
budynku
Numer
mieszk.
Piętro
Ilość
pokoi
Pow. użyt.
Cena za
m²/zł
Cena
Informacje
dodatkowe
Status
Plan
mieszkania


Plan osiedla

PLATINUM RESIDENCE

Lokalizacja inwestycji

PLATINUM RESIDENCE
ul. Żółkiewskiego 10
Kraków
Biuro sprzedaży
  • ul. Przemysłowa 13
  • 30 -701 Kraków
  • czynne pon.-pt: 8.00-17.00
Adres firmy
  • Orion Investment S.A.
  • ul. Przemysłowa 13
  • 30-701 Kraków