Informacje ogólne

Orion Investment Facebooku

INWESTYCJA SPRZEDANA

Nowoczesne osiedle - domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej i bliźniaczej w cichej okolicy Krakowa, z dobrym dojazdem do centrum oraz niebanalnym widokiem.

Lokalizacja

Osiedle Zacisze-Zabierzów to nowoczesne i funkcjonalne domy – okolice Krakowa to przestrzeń, którą wybraliśmy dla tych Klientów, którzy doceniają spokój oraz bliskość przyrody, a przy tym poszukują miejsca dobrze skomunikowanego z miastem.

Projekt

Osiedle obejmuje 36 domów w zabudowie szeregowej i bliźniaczej o powierzchni całkowitej od 94 do 137 m2 wraz z działkami o powierzchni 115-650 m2 i ogródkami o powierzchni 25-565 m2.

Osiedle Zacisze-Zabierzów położone jest niedaleko rezerwatu przyrody, dlatego też otacza je kojąca zieleń. Dzięki pobliskim szlakom turystycznym to również kapitalne miejsce na spacery dla miłośników aktywnego wypoczynku.

Informacje nt inwestycji

Inwestycja jest obecnie ukończona i gotowa do zamieszkania. Oferujemy lokale w stanie deweloperskim. Jeżeli interesuje Państwa zakup domu z uwzględnieniem kredytu  MDM, Kraków oferuje mało tego rodzaju ofert, dlatego też nasza inwestycja Zacisze-Zabierzów to atrakcyjna alternatywa, która mieści się w limitach cenowych.

Standard wykończenia - DEWELOPERSKI

36 budynków w zabudowie szeregowej i bliżniaczej o powierzchni całkowitej od 94-137m2, działki: 115-650m2, ogródki: 25-565m2

 

Rekreacja

 Wyjątkowe walory krajobrazowe powodują, że gmina Zabierzów jest często wybierana przez turystów. Na uwagę zasługują: tutejszy Park Krajobrazowy Dolinki Krakowskie oraz Teńczyński Park Krajobrazowy, w których można podziwiać malownicze skały wapienne o fantazyjnych kształtach, jaskinie rzeźbione przez wody, krasowe źródła, głębokie wąwozy. Na wysoczyznach parków znajdują się również popularne punkty widokowe, które prezentują zapierające dech w piersiach krajobrazy. Tereny gminy Zabierzów sąsiadują z Ojcowskim Parkiem Narodowym.

Jeżeli mają Państwo dodatkowe pytania związane z naszą inwestycją Zacisze-Zabierzów, zawsze jesteśmy do dyspozycji.

Zacisze-Zabierzów – domy na sprzedaż – okolice Krakowa w najlepszych cenach – zapraszamy serdecznie do sprawdzenia naszej pełnej oferty!

Wszelkie wizualizacje na stronie są poglądowe i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego

 

 

 

Callback Zadaj pytanie Kalkulator
kredytowy
liczba odwiedzin: 365534