Trzy Ogrody | Ogród Różany - Informacje ogólne

Orion Investment Facebooku

OSTATNIE MIESZKANIE SPRZEDANE!


OGRÓD RÓŻANY


INWESTYCJA ODDANA DO UŻYTKOWANIA


Trzy Ogrody | Ogród Różany to inwestycja, która łączy w sobie nowoczesne rozwiązania oraz przystępne ceny, dlatego też z pewnością spełni oczekiwania osób mających na oku tanie mieszkania. Kraków i jego południowa część wraz z dobrym dojazdem do centrum to kolejne atuty tego kameralnego osiedla.

Osiedle Ogród Różany, słynące z doskonałej oferty na tanie mieszkania, może się pochwalić nie tylko tym, że jest dobrze skomunikowane z centrum miasta, ale także łatwym wyjazdem z Krakowa wprost na obwodnicę. Dodatkowo w jego pobliżu znajduje się dobrze rozwinięta infrastruktura społeczna, a także liczne sklepy. Jednocześnie samo osiedle pozostaje zakątkiem spokojnym i cichym, wprost wymarzonym dla rodzin z dziećmi oraz wszystkich, którzy pragną mieszkać w miejscu, gdzie nie dociera miejski zgiełk.

Jeżeli mają Państwo dodatkowe pytania związane z naszą inwestycją Trzy Ogrody | Ogród Różany, zapraszamy serdecznie do skontaktowania się z nami – odpowiemy na wszystkie z nich wyczerpująco.


Sprzedaż prowadzona jest zgodnie z ustawą z dnia 16 września 2011 roku o ochronie praw nabywcy lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnego.

Ustawa ta zapewnia 100% bezpieczeństwa dla nabywców lokali mieszkalnych poprzez dokonywanie wpłat na rachunki powiernicze.

 

   Wszelkie wizualizacje na stronie są poglądowe i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów  kodeksu cywilnego

 

 

 

Callback Zadaj pytanie Kalkulator
kredytowy
liczba odwiedzin: 372279