Krakowskie Przedmieście - Informacje ogólne

Orion Investment Facebooku

KRAKOWSKIE

PRZEDMIEŚCIE

----SKAWINA----

ul.Lipowa 5

TERMIN REALIZACJI I ETAPU: 30.06.2019

PŁATNOŚĆ: 10/30/30/30%

REZERWACJA: 10 DNI

MIESZKANIA: 26-75m2

GARAŻE

MIEJSCA POSTOJOWE ZEWNĘTRZNE

KOMÓRKI LOKATORSKIE

NOWA INWESTYCJA

atrakcyjna cena w przedsprzedaży !!!


do Państwa dyspozycji budujemy mieszkania na spokojnym osiedlu,

z

prywatnymi ogródkami na parterze, balkonami, z miejscami w garażu podziemnym, miejscami postojowymi na zewnątrz

oraz

lokalami użytkowymiOdpowiadając na potrzeby naszych Klientów zaprojektowaliśmy wnętrza zróznicowane metrażowo od 26-75m2, dbając równocześnie o najwyższą funkcjonalność  inwestycji


Dogodna lokalizacja, rozbudowana infrasktuktura oraz łatwy dojazd do centrum Krakowa to największe atuty naszej inwestycji, która kusi nowoczesnością i funkcjonalnością


TERMIN ZAKOŃCZENIA BUDOWY 30.06.2019

MOŻLIWY ZAKUP MIESZKANIA W KREDYCIE MDM

KRAKOWSKIE PRZEDMIEŚCIE to idealne miejsce do zamieszkania w południowo-zachodniej części Krakowa – to inwestycja, która została zaprojektowana z myślą o osobach szukających spokojnego i komfortowego lokalu mieszkalnego z dobrą komunikacją.

Oferujemy niedrogie i nowoczesne mieszkania w domach wielorodzinnych wraz z rozbudowaną infrastrukturą – droga dojazdowa, parking, usługi, plac zabaw dla najmłodszych.

Jeżeli planują Państwo skorzystać z dopłaty w ramach programu rządowego MDM, Kraków nasze mieszkania na terenie osiedla KRAKOWSKIE PRZEDMIEŚCIE to najlepszy wybór, ponieważ zostały one przygotowane między innymi w tym celu – dzięki nam mogą Państwo zrealizować swoje plany jeszcze łatwiej.

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek dodatkowe pytania związane z naszymi inwestycjami, jesteśmy zawsze do dyspozycji. Zachęcamy do skontaktowania się z nami telefonicznie, e-mailowo lub odwiedzenia nas w naszym biurze, gdzie będziemy mogli zaprezentować bliżej naszą ofertę.

KRAKOWSKIE PRZEDMIEŚCIE – nowe mieszkania – SKAWINA – zapraszamy do sprawdzenia naszej inwestycji!


Sprzedaż prowadzona jest zgodnie z ustawą z dnia 16 września 2011 roku o ochronie praw nabywcy lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnego.

Ustawa ta zapewnia 100% bezpieczeństwa dla nabywców lokali mieszkalnych poprzez dokonywanie wpłat na rachunki powiernicze.

 

   Wszelkie wizualizacje na stronie są poglądowe i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów  kodeksu cywilnego

Callback Zadaj pytanie Kalkulator
kredytowy
liczba odwiedzin: 210490