Orion Investment Facebooku Inwestycje zrealizowane

Przychodzi taki moment w życiu człowieka, gdy zaczyna on myśleć o własnym lokum. U niektórych takie marzenia przychodzą nagle, u innych dojrzewają powoli . Ale niezależnie od tego ile ten proces trwa, w pewnym momencie mieszkanie z rodzicami, czy wynajmowanie mieszkania wspólnie ze znajomymi traci swój urok. Często impulsem do nabycia własnego „M” jest fakt założenia rodziny. Wiele osób obawia się, formalności związanych z kupnem własnego mieszkania, dlatego warto w takich momentach polegać na sprawdzonych deweloperach i ich inwestycjach. Nasza firma od lat cieszy się uznaniem i zaufaniem klientów, którzy cenią nas za profesjonalizm oraz rzetelność.

W naszej ofercie posiadamy funkcjonalne i zróżnicowane metrażowo nowe mieszkania na sprzedaż. Kraków to doskonałe miasto do mieszkania, zarówno dla singli, jak i dla rodzin, a wśród mieszkań przez nas oferowanych każdy z pewnością znajdzie ofertę, która przypadnie mu do gustu. Nasze inwestycje mogą pochwalić się bardzo korzystnymi lokalizacjami. Ciche i spokojne okolice, z dogodnym dojazdem do centrum miasta, sprawiają, że dotarcie do pracy, czy szkoły nie stanowi żadnego problemu, natomiast po męczącym dniu można odpocząć od zgiełku, jaki panuje w centrum.

Aktualnie w trzech nowych inwestycjach, mamy do sprzedania domy i mieszkania: Kraków – Trzy Ogrody – Jaśminowy i Różany oraz Zacisze Zabierzów. Każda z naszych inwestycji to przemyślana i dobrze zaplanowana oferta. Znajdują się tu zarówno mieszkania 1-, 2- 3-pokojowe z ogródkami oraz balkonami, tanie mieszkania, jak i domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej i bliźniaczej. Poza tym nasze inwestycje oferują bardzo konkurencyjne ceny, jeśli chodzi o oferty sprzedażowe z zakresu nowe mieszkania Kraków. Dzięki temu mieszkania i domy przez nas oferowane, kwalifikują się do programu MDM.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty, przedstawionymi na stronie internetowej. W przypadku jakichkolwiek pytań, zachęcamy do kontaktu. Chętnie rozwiejemy wszelkie Państwa wątpliwości, a także pomożemy przy wyborze oferty najbardziej dopasowanej do Państwa potrzeb.

liczba odwiedzin: 372278